російські війська вдарили з артилерії по Нікопольщині: пошкоджені аптеки та магазин

Близько опівночі 15 січня російські окупаційні війська завдали удару по місту Марганець Нікопольського району Дніпропетровської області. Про це повідомив в офіційному Telegram керівник ОВА Сергій Лисак. “Опівночі окупанти вдарили з артилерії по Марганцю Нікопольського району. Пошкоджені пару аптек та магазин.…














