До рф на «реабілітацію» вивезли 17 хворих дітей із Донеччини — омбудсман

уповноважена з прав дитини марія львова-бєлова вчергове сприяла вивезенню українських дітей з тимчасово окупованої Донеччини на «реабілітацію». Про це повідомив у своєму офіційному Telegram Омбудсман України Дмитро Лубінець. “Цього разу 17 дітей із захворюваннями нервової системи та опорно-рухового апарату літаком…














