Через негоду на Одещині загинули 9 людей: оголошено День жалоби

Внаслідок сильних дощів на Одещині загинули дев’ять людей, серед них дитина. У місті оголосили 2 жовтня Днем жалоби за загиблими.

Про це проінформували ДСНС Одещини та Одеська ОВА.

“Завтра, 2 жовтня, на території Одеської області оголошено день жалоби у зв’язку з трагічною загибеллю в Одесі девʼятьох людей через негоду. Підписав відповідне розпорядження. Серед тих, хто загинув – п’ятеро членів однієї родини, у тому числі дитина. Це невимовний біль для всієї Одещини й наша спільна втрата. Завтра у день жалоби на будівлях органів влади, підприємств, установ та організацій області будуть приспущені Державні прапори України, а розважальні заходи обмежені”, – йдеться в повідомленні Одеської ОВА.

За даними Українського гідрометеорологічного центру, за добу (30 вересня) в Одесі випало 94 мм опадів — це понад 220% місячної норми.

Читайте також. Львів підтопило через сильні дощі: річки вийшли з берегів, рятувальники ліквідують наслідки негоди

Залишити відповідь