У Хмельницькому відкрили новий дитячий майданчик «Павучок», виконаний за ескізом Героя російсько-української війни Андрія Черніцького

У Хмельницькому відкрили дитячий майданчик, розроблений за ескізом полеглого воїна російсько-української війни Андрія Черніцького.

Про це проінформувала міська рада Хмельницького.

Фото: Telegram| Олександр Симчишин

Андрій Черніцький завжди був свідомим українцем, активним членом громади. У 2017-2020 роках був депутатом Хмельницької міської ради VII скликання. Займався військово-патріотичним вихованням молоді, організовуючи вишкільні табори.

У 2014 році отримав поранення, будучи активним учасником Революції Гідності. А у 2015 році добровольцем став до лав Збройних Сил України, брав участь у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Фото: Telegram| Олександр Симчишин

25 лютого 2022 року, з першого дня створення 19-го окремого стрілецького батальйону Збройних Сил України, він долучився до його лав. Маючи звання молодшого сержанта, Андрій Черніцький (Апостол) обійняв посаду командира стрілецького відділення. Брав участь в обороні Сумської та Харківської областей, у вересні 2022 року – у звільненні Харківщини, стримував наступ рашистів поблизу міста Кремінна на межі Донецької та Луганської областей.

1 липня 2023 року у важкому бою воїн отримав тяжке поранення, від якого помер в стабілізаційному пункті.

Про відкриття майданчика також повідомив в офіційному Telegram міський голова Олександр Симчишин.

“Сьогодні, на День Героїв, ми відкрили дитячий майданчик, виготовлений за ескізом Андрія Черніцького. Дитячий сміх, який там лунатиме, буде найкращим вшануванням пам’яті ГЕРОЯ. Щодня Україна втрачає талановитих, вмотивованих. Ради їхньої пам’яті і заради дитячого сміху не маємо права ні на мить припиняти боротьбу”, – зазначив мер міста Хмельницького.

Читайте також. У Хмельницькому відбулася презентація збірки творів воїнів-хмельничан “Герої серед нас” (репортаж)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *