В Анкарі відзначили День вишиванки

Учора, 16 травня, українська громада в Анкарі відзначила День вишиванки – вбрані у вишивані сорочки діаспоряни зібралися в Українському парку.

Про це проінформувала в офіційному Facebook Українська спілка в Анкарі.

Фото: Facebook|Ukrayna Derneği – Ankara / Українська Спілка в Анкарі

Вишиванка єднає українців, де б вони не були. Щоб продемонструвати цю єдність, українці в Анкарі не тільки одягли свої найкращі вишиті сорочки, а й розгорнули символічну десятиметрову вишиванку. Такі свята – гарна нагода поспілкуватися, обмінятися досвідом та підтримати один одного. Особливо важливо зараз, коли наша країна переживає складні часи. Вишиванка – це не просто одяг, це символ нашої культури, історії та незламного духу. Сьогоднішній захід підтверджує, що українська громада в Анкарі згуртована і сильна. Ми разом святкуємо нашу спадщину, підтримуємо рідну культуру та допомагаємо один одному. Давайте і надалі залишатися такими ж активними, об’єднаними та непохитними у своїй вірі в Україну.
Дякуємо всім, хто прийшов сьогодні, хто долучився до нашого свята, та хто щоденно працює на благо нашої громади та України. Разом ми сильніші, разом ми – Україна!”
– зазначила віцеголова спілки Ірина Амбуркютюкоглу

Фото: Facebook|Ukrayna Derneği – Ankara / Українська Спілка в Анкарі

“Дякую, що знайшли час, можливість і бажання прийти сьогодні в Український парк. Дякую, що ми збираємося по святкових і не завжди святкових нагодах. Поки ми разом Україна живе і процвітає, буде триматися, наскільки буде сили, і обовʼязково переможе!” – зазначив Посол України Василь Боднар у вступному слові.

Також, на загадку про свято учасники заходу отримали QR-коди у стилі вишиванки, які допоможуть зручніше і швидше донатити нашим захисникам.

Фото: Facebook|Ukrayna Derneği – Ankara / Українська Спілка в Анкарі

Організатором заходу виступила Українська спілка спільно з Посольством України.

Читайте також. Етновиставка “Спадок” відкрилась на Хмельниччині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *