У віддалених селах Київщини курсуватиме спеціальний автобус із ліками

У віддалених селах Баришівської громади Київської області розпочав роботу перший мобільний аптечний пункт.

Про це пише Міністерство охорони здоровʼя.

У віддалених селах Баришівської громади Київської області 14 травня розпочав роботу перший мобільний аптечний пункт ДП «“Укрвакцина” МОЗ України». Насамперед пілотний проєкт охопить найвіддаленіші села, де відсутні стаціонарні аптечні пункти, а мешканці не мають доступу до необхідних медичних препаратів”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у мобільному аптечному пункті буде змога придбати найбільш затребувані ліки (як безрецептурні, так і за рецептом), а також препарати, які підлягають реімбурсації за програмою «Доступні ліки».

Уся продукція зберігатиметься та транспортуватиметься в спеціально обладнаних холодильниках та шафах, якими «Укрвакцина» обладнала автівку з ліками, що забезпечуватиме відповідне дотримання необхідного температурного режиму для безпечності та ефективності лікарських засобів.

Згодом маршрут мобільної аптеки запрацює в Тетіївській громаді Київщини та ще у 6 громадах Житомирської та Чернігівської областей. Загалом, у межах пілотного проєкту, «Укрвакцина» планує охопити понад 130 сіл та селищ у 8 громадах трьох областей.

Детальну інформацію про маршрути мобільних аптечних пунктів на Київщині можна дізнатися у Telegram, у медіа та на офіційному сайті “Укрвакцина”.

Читайте також. “Доступно!”: запустили чат-бот для пошуку безбар’єрних локацій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *