За пів року в Маріуполі кількість росіян зросла на 7,8 тис, – міськрада

рф продовжує завозити в тимчасово окупований Маріуполь своїх мігрантів. Кількість росіян у місті за пів року зросла на 7,8 тис.

Про це проінформувала в офіційному Telegram Маріупольська міська рада.

“Окупанти продовжують політику русифікації захопленого міста. Вони завозять мігрантів з рф, будують іпотечні будинки для росіян. А ось місцевих жителів, навпаки, намагаються виселити на околиці. Так, за даними Спротиву Маріуполя за останні пів року кількість росіян у місті зросла щонайменше на 7,8 тисяч. Така цифра отримана виходячи із даних по дітям шкільного віку”, – йдеться в повідомленні.

Міська рада пояснює, станом на 1 вересня 2023 року в школи пішли 15,3 тис. дітей, 11,5 тис. з яких із Маріуполя. Тому дітей росіян було близько 3,8 тис. Зараз у тимчасово окупованому місті живуть 17 913 дітей шкільного віку.

“Кількість маріупольських майже не змінилася. А приріст російських склав близько 2600 дітей. Враховуючи їх батьків виходить 7800”, – додають у міськраді.

“Окупанти вбили десятки тисяч маріупольців, а тепер завозять до міста тисячі росіян, мігрантів з Середньої Азії та регіонів рф. Для них вони й зводять нові будинки для продажу. Усі розмови окупантів про збільшення населення – це результат цілеспрямованої русифікації. Їх мета перетворити Маріуполь на “російське місто” та “продати” це внутрішньому споживачу за досягнення”, – зазначив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Читайте також. На окупованій частині Запорізької області росіяни планують продавати захоплене житло українців – Федоров

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *