6-річний хлопчик продав колекцію машинок та купив дрон для військових

Першокласник зі Львівщини продав колекцію машинок, щоб купити FPV-дрон для гвардійців. Збирав таку колекцію 6-річний Устим аж чотири роки.

Про це розповіли в офіційному Facebook Національної гвардії України.

Зазначається, що на те, аби зібрати колекцію машинок, у 6-річного Устима пішло чотири роки.

Фото: Facebook | Національна гвардія України

У мене було дуже багато машин і я хотів їх продати, щоб військовим на дрон назбирати. Мені не було шкода, бо то для військових”, – сказав Устим.

Мама Устима, Марія Зайльо розповіла, що разом із сином волонтерять та відвідують поранених військових.

Фото: Facebook | Національна гвардія України

“Одного разу я говорила з військовим і спитала, що їм найбільше потрібно. У відповідь почула: їжа є, одяг є, а все, що нам найнеобхідніше, – це FPV-дрони, бо це чиїсь врятовані життя. Устим, послухавши цю розмову, запропонував продати його машинки і за ці кошти купити дрон”– пригадує Марія.

Фото: Facebook | Національна гвардія України

Через соцмережі хлопець зумів продати свої іграшкові авто.

“Він віддавав навіть ті машинки, які не були у продажу, не були сфотографовані. Віддавав навіть найдорожчі для нього” , — зауважила Марія.

Устим сказав, що купували в нього машинки його однокласники, друзі та незнайомі люди. А жертвували грошей навіть більше, ніж він просив. Коли необхідну суму майже зібрали, сім’я хлопчика додала кошти, яких бракувало, і купила дрон. Його хлопчик передав військовим підрозділу Нацгвардії.

Згодом гвардійці записали відео з подякою для Устима.

Фото: Facebook | Національна гвардія України

Син заплакав, коли побачив звернення від гвардійців. Також військовий пообіцяв Устиму, що у майбутньому вони разом куплять нову машинку до його колекції”, – зазначила мама хлопчика.

Також, цими днями Устиму надіслали від Нацгвардії колекцію із 7-ми машинок із шевронам бригад НГУ, які боронять Україну.

Гвардійці кажуть, що ці іграшкові автівки стануть на полицю до нової колекції хлопчика, який продемонстрував неймовірний вчинок. Тим часом, Устим вже майже назбирав на ще один дрон.

Читайте також. Діти з Бучі передали дрон для Збройних Сил України 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *