“Жіночий вимір. Українки”: у Хмельницькому відбулося відкриття фотовиставки (репортаж, фото, відео)

Напередодні “Дня матері” У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відбулося відкриття фотовиставки під назвою “Жіночий вимір. Українки”.

Журналістка Julia News Юлія Лемешева побувала на відкритті та поспілкувалася із організаторами, гостями та митцями.

Традиційно захід розпочався із хвилини мовчання задля вшанування памʼяті захисників України.

До виставки увійшли 60 світлин авторів з різних куточків України.

Фото: Julia News

“Ми вирішили напередодні такого важливого свята “Дня матері” презентувати цю виставку у нашому музеї. Ця виставка складається з 60 світлин різних авторів з різних куточків України. Це світлини, які раніше експонувалися у нашому музеї, а зараз вони зберігаються у фондах нашого музею”, – каже директор музею-студії фотомистецтва Віталій Савін.

Фото: Julia News

Серед них є й митці з Хмельниччини. Сергій Успаленко. Каже, що йому сподобалися багато робіт його колег.

Фото: Julia News

“Мені дуже багато сподобалося. Тут дійсно виставлені роботи майстрів фотографії, які розуміють, що вони роблять бачать і вміють це передати на світлинах своїх …Мить, яка тут передана, зупинена – це не кожна людина побачить, оце саме робота професійного майстра фотографії, який це бачить, розуміє і вміє це передати”, – розповів Успаленко Сергій.

Фото: Julia News

Виставка присвячена жінці. Представниці прес-клубу “Юний-журналіст” прийшли на виставку так, як давно дружать із фотомузеєм. Дівчата не знали про основну тематику заходу, але кажуть що їм дуже сподобалось.

Фото: Julia News

“Я побачила в цій виставці цілий спектр жінки, адже ми можемо побачити від народження, народження дітей і до різної праці до захисту до оберігання дітей і тут дуже багато творчості і я думаю, що це так тому, що я думаю що саме там де жінка там і творчість”, – зазначила Анна.

Фото: Julia News

Ользі Вальковій керівниці пресклубу сподобалася світлина з ромашками. Вона називає її своїм раєм. Дівчата кажуть, що такі заходи у наш час є актуальними та важливими, адже потрібно всіма силами наближати перемогу України.

Фото: Julia News

“Це є дуже актуально оскільки потрібно показувати людям що відбувається в нашій країні, за що ми боремося, щоб пережити ці емоції всі разом і для того, щоб продовжити допомагати нашій Україні нашим волонтерам, допомагати фінансово, допомагати самими посилками“, каже Ангеліна.

Фото: Julia News

“Виття сирени вночі – це чорна полоса, то ось такий захід, така виставка це біла полоса і вони мають межуватися ці полоси, і якщо в нас не буде от таких білих полос, то ми просто зачахнемо”, – додала керівниця пресклубу “Юний-журналіст” Ольга Валькова.

Фото: Julia News

Виставка триватиме до 28 травня.

Відео: YouTube|У Хмельницькому відбулося відкриття фотовиставки під назвою “Жіночий вимір. Українки”| JULIA NEWS

Репортаж записала та опублікувала

Журналістка Юлія Лемешева

Читайте також. У В’єтнамі в Національному музеї жінки представили українське вбрання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *