У Кропивницькому сталася техногенна катастрофа: наслідки, стан повітря  

У Кропивницькому в понеділок, 6 травня, сталася техногенна катастрофа. Пожежа спалахнула на міському заводі лакофарбової продукції, внаслідок чого загинула людина.

6 травня

Про це 6 травня о 14:33 проінформував в офіційному Telegram голова Кіровоградської ОДА Андрій Райкович.

“Перша уточнена інформація стосовно пожежі на підприємстві, що на вулиці Виставковій. За попереднім визначенням – це надзвичайна подія техногенного характеру. На місці працюють служби ДСНС.Дав завдання управлінню з надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення ОВА оперативно залучити спеціалістів ДУ обласний центр контролю та профілактики хвороб до дослідження якості повітря”, – йдеться в повідомленні.

О 14:44 він повідомив, що пожежу вдалося локалізувати.

Фото: ДСНС Кіровоградщини

Обласна служба ДСНС проінформувала, що внаслідок пожежі на підприємстві загинув чоловік, а повністю ліквідувати пожежу вдалося о 15:40.

“Після прибуття пожежно-рятувальних підрозділів до місця події було встановлено, що горять дві ємності з рідинами (розчинниками) у резервуарному парку та 200 м2 поруч розташованої будівлі на території підприємства. Під час ліквідації пожежі було виявлено тіло загиблого чоловіка (паспортні дані встановлюються). Ще один чоловік 1984 р.н. отримав опіки руки, та від госпіталізації відмовився. О 14:15 силами кропивницьких підрозділів пожежу було локалізовано, а о 15:40 – ліквідовано”, – розповіли у ДСНС.

Окрім цього у ДСНС додали, що причини пожежі та обставини смерті чоловіка встановлюються.

Фото: Telegram| Андрій Райкович/ Кіровоградська ОДА (ОВА)

Всього для ліквідації пожежі було залучено 11 одиниць техніки та 40 чоловік особового складу 1-го пожежно-рятувального загону.

О 16:52 голова Кіровоградської ОВА сповістив про перші результати дослідження повітря після локалізованої пожежі.

Наразі виміри провели за межами підприємства. За даними ДУ «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб», фахівці виконали заміри проб атмосферного повітря на вміст вуглекислого газу, азоту діоксиду, метану, вуглеводнів нафти, сажі, пилу, формальдегіду, ангідриду сірчистого. Попередні результати дослідження – вміст вищевказаних речовин в межах допустимих рівнів”, – зазначив Андрій Райкович.

7 травня

7 травня дослідження повітря фахівцями продовжились. Про це також проінформував о 9:30 голова Кіровоградської ОВА в офіційному Telegram.

“Фахівці ДУ «Обласний центр контролю та профілактики хвороб» продовжують досліджувати якість повітря у Кропивницькому.Сьогодні зранку виконували заміри проб на вміст вуглекислого газу, азоту діоксиду, метану, вуглеводнів нафти, формальдегіду, ангідриду сірчистого. Висновок спеціалістів – вміст вищевказаних речовин в межах допустимих рівнів”, – йдеться в повідомленні.

Фото: ДСНС Кіровоградщини

Він додав, що фахівці проводитимуть дослідження повітря і надалі.

Читайте також. Щонайменше 112 людей загинули в Чилі через триденні лісові пожежі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *