Найбільше в Україні великоднє шоколадне яйце виготовили в Ужгороді у 2009 році (цікавий факт)

Сьогодні редакція Julia News вирішила розповісти своїм читачам про великодній рекорд, який відбувся в Ужгороді у 2009 році.

Найбільше в Україні великоднє шоколадне яйце

В Ужгороді у 2009 році виготовили й продали за 3 тис. 600 гривень найбільше в Україні великоднє шоколадне яйце, а сталося це у 2009 році.

У статті УНІАН, зазначається, що шоколадне яйце заввишки 1 метр і вагою 30 кілограмів виготовив відомий ужгородський кондитер Валентин Штефаньо. Він використав для створення свого нового шедевру 30 кілограмів чорного та білого шоколаду.

“Для виготовлення окремих деталей я замовляв спеціальні пластикові полікарбонатні форми. Їх мені ще торік надіслали з Італії”, — розповів кондитер.

Повідомляється, що яйце всередині порожнє, воно складається з двох шоколадних частин, склеєних між собою.

Фото: УНІАН

За словами кондитера, ідея виготовлення яйця в нього виникла давно, а ось прикраси для унікальної писанки «підгледів» в одному французькому журналі.

У журналі з шоколадного дерева відкривалися кілька шухлядок. Це було дуже гарно. Тому я зараз використав цю ідею: «посадив» на яйце три ніби дерев’яні шухлядки. Кожна повна менших яєць білого, золотого та бронзового кольору. Це – символ Великодня”, — розповів він.

Кондитер працював над створенням яйця аж два дні.

Унікальний шоколадний шедевр виставили в одному з найбільших супермаркетів міста Ужгорода. Яйце придбали 13 квітня за ціною 3 тисячі 600 гривень. Шоколадну писанку купив київський Український дім.

Читайте також. Національний рекорд: у Подільську створили найбільшу мапу України з великодніх пасок для ЗСУ  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *