“Птах і аритмія ночі” : у Хмельницькому відбулася презентація книги військового Олександра Шенькарука

24 квітня у читальній залі Центральної публічної бібліотеки презентували дебютну книгу поезій Олександра Шенькарука «Птах і аритмія ночі». Збірка поета-хмельничанина побачила світ цьогоріч, у березні.

Про це проінформували на офіційному сайті Хмельницької централізованої бібліотечної системи.

Поетичним словом автор захоплювався ще в юні роки. Згодом, маючи зовсім інші освіту та професійний досвід, таки повернувся до літератури. Майже після 20-річного «затишшя» новий поштовх в поетичній творчості Олександру Шенькаруку дала війна. Так трапилося, що активно віршувати взявся уже на фронті. Досвіду військової служби Олександр Шенькарук не мав, проте з початком повномасштабного вторгнення твердо вирішив, що хоче доєднатися до добровольчих формувань”, – йдеться в повідомленні.

Фото: cbs.km.ua

Зазначається, що редактором і рецензентом дебютної збірки Олександра став поет, член НСПУ Анатолій Ненцінський.

“Порох війни, безнадія і лють переплітаються з легкими крилами інтимної лірики — вірші пронизані філософськими роздумами над сенсом буття і своєї ролі в океані історії”, з рецензії на книгу.

Фото: Скриншот з анонсу події

Також, на презентацію книги в бібліотеку змогли завітати рідні захисника й розповісти учасникам про нього. Сам же поет «говорив» з авдиторією через створені ним відеовірші: «Проскурову», «Шахи», Вона йшла по вулиці», «На стіні, де писали пророки» та ін.

Фото: cbs.km.ua

Літературну подію організаторки зустрічі доповнили відповідними атмосфері музичними номерами, залучивши до участі в заході музикантів.

Читайте також. На Хмельниччині відбувся “Всеукраїнський тиждень дитячого читання”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *