Яна Степаненко зібрала 615 тисяч гривень на спортивний протез для військового


12-річній українці Яні Степаненко вдалося зібрати 615 тисяч гривень на біговий протез для важкопораненого захисника Олександра Рясного. Напередодні дівчинка з цією метою пробігла на протезах 5-кілометрову дистанцію на одному із найпрестижніших світових марафонів у Бостоні.

Про це пише на офіційному сайті Львівська міська рада.

Фото: city-adm.lviv.ua


Благодійний проєкт «Незламна Яна біжить заради захисника» на платформі dobro.ua підтримали 754 донори з пожертвами у різні суми. Це були як і наші громадяни, так й іноземці, яких вразила хоробрість юної українки”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у центрі Незламні (UNBROKEN) зауважили, що ця новина стала найкращим подарунком на день народження дівчинки – адже вчора їй виповнилося 13 років. Тепер Яна повертається до Львова.

Фото: city-adm.lviv.ua

Олександру Рясному – 30 років, він із Запорізької області. Ще у 18 років пішов на військову службу за контрактом, а згодом поповнив лави Національної гвардії. Пройшов всі етапи цієї війни: АТО, ООС і, зрештою, повномасштабне вторгнення. Важкого поранення зазнав торік у вересні: уламок снаряду пошматував йому стегно. Наразі він уже на етапі активної реабілітації та протезування.

Впродовж двох місяців дівчина посилено готувалася до участі у марафоні. Тренувалась чотири рази на тиждень з фізичним терапевтом центру UNBROKEN та професійними тренерами. Вперше в житті дівчинка долала таку дистанцію. До США вона поїхала на запрошення фундації One World Strong.

Читайте також. “Братерство сталевих” : у Хмельницькому під час благодійного забігу зібрали понад 88 тисяч гривень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *