Латвія виділяє €4,4 мільйона на курси для українських біженців

Уряд Латвії цього року виділить Фонду соціальної інтеграції (SIF) €4 443 120 на проведення культурно-орієнтаційних курсів та інтеграційних заходів для українських біженців.

Про це йдеться на офіційному сайті Уряду Латвії.

“На засіданні Кабміну 26 березня було підтримано пропозицію Міністерства культури про виділення 4 443 120 євро до Фонду інтеграції суспільства у результаті перерозподілу бюджету для забезпечення культурологічних орієнтаційних курсів та інтеграційних заходів для цивільних українців, які перебувають у Латвії”, пише пресслужба Уряду Латвії.

Зазначається, що для проведення безоплатних культурологічних орієнтаційних курсів та інтеграційних заходів SIF, як і минулого року, оголосить відкритий конкурс проєктів з метою відбору відповідних заявок, реалізація яких зробить вагомий внесок і забезпечить доступність курсів та заходів для цивільних українців в усіх регіонах Латвії, якомога ближче до місця їхнього проживання.

У 2023 році в рамках двох проєктних тендерів було укладено загалом 27 договорів з організаціями, які забезпечили наявність безоплатного культурологічного орієнтаційного курсу та заходів, які сприяють співпраці між громадянами України та латвійським суспільством у всіх регіонах Латвії на загальну суму €1 151 896,12. Середня вартість реалізації одного проєкту склала €42662,82.

 У 2023 році загальна запланована цільова група проєктів становила 10 997 осіб, з яких 8 152 – цивільні українці та 2 845 – представники приймаючої громади.

Читайте також. ЄС остаточно схвалив додаткові €5 млрд військової допомоги Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *