У Києві вшанували пам’ять Героя України Дмитра Коцюбайла

У Києві біля Аскольдової могили вшанували пам’ять Героя України, командира батальйону «Вовки Да Вінчі» Дмитра Коцюбайла з позивним «Да Вінчі». Він загинув 7 березня 2023 року в бою під Бахмутом.

Про це пише hromadske.

Вшанувати памʼять Героя прийшли десятки людей, зокрема військовослужбовців, побратимів Дмитра Коцюбайла. Серед них була й Аліна Михайлова — парамедикиня, керівниця медичної служби «Ульф», депутатка Київради та дівчина Дмитра.

“Коли ми вже приїхали в Авдіївку, де Дмитро вже мав свій штурмовий підрозділ, був командувачем, нам хотілося побути там довше, тому що ми бачили в ньому любов. Любов до Бога й України. І для мене особисто як капелана він нагадував нашого генерал-хорунжого Романа Шухевича”, – розповів один зі священнослужителів.

Побратим Дмитра Коцюбайла на позивний «Кліщ» розповів, що Да Вінчі завжди брав особисту участь майже в усіх операціях на рівнях і дуже відповідально ставився до ризику втрати життя чи здоров’я військових.

Аліна Михайлова розповіла, що попри втрату командира батальйон «Вовки Да Вінчі» продовжує воювати: «Батальйон продовжує свій шлях, шлях командира Дмитра. Сьогодні зранку, на світанку, була друга за життя батальйону посвята у добровольці».

Читайте також. В тимчасово окупованих містах з’явилися вулиці Дмитра Коцюбайла “Да Вінчі”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *