У Варшаві фермери розпочали масштабну акцію протесту

У Варшаві сьогодні, 6 березня, розпочалась масштабна акція протесту фермерів, яка стартувала перед канцелярією прем’єр-міністра, де вони підпалили шини. Однією з вимог демонстрантів є захист польських кордонів від “неконтрольованого напливу” продуктів з України, росії та білорусі.

Про це пише Polsat News.

Повідомляється, що ще до початку протесту з’явилась інформація про перші інциденти, пов’язані з масовою присутністю фермерів у Варшаві. Також сталася сутичка з поліцією, коли один із демонстрантів намагався перекинути палаючий реквізит через бар’єри, за якими стояли офіцери.

Об 11:00 фермери розпочали демонстрацію перед будівлею канцелярії, що спричинило ускладнення руху транспорту по всьому місту. Під’їзні шляхи до столиці Польщі також заблоковані.

Також, перед будівлею канцелярії глави уряду були підпалені шини, а також труна, яка символізувала польське сільське господарство.

Фото: AP | Michal Dyjuk

“Ми тут, щоб розповісти прем’єр-міністру Дональду Туску про те, що нам болить, про що він повинен знати. Зелений курс, все, що з ним пов’язано, і захист польських кордонів від напливу неконтрольованих продуктів з України, Росії та Білорусі. Це те, що нам болить…Цей “зелений курс” – це кінець для нас усіх. Якщо уряд не захистить нас, ми пропадемо. Польща зникне. Ми всі об’єднані разом. В єдності – сила, ми не дозволимо розділити фермерів”, – сказав один з лідерів протесту під час свого виступу.

За повідомленнями журналістів Polsat News, фермери, які беруть участь у страйку, несуть антиукраїнські та антиурядові плакати.

Після виступів перед канцелярією прем’єра протестувальники попрямували до будівлі Сейму. Очікується, що вони вимагатимуть, щоб до них на зустріч вийшов голова парламенту Шимон Головня.

Читайте також. У Північній Македонії відбувся протест через крадіжку ліків для хворих на рак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *