“Білі янголи” евакуювали ще одну родину: хлопчика з інвалідністю, його батька та бабусю

Поліціянти вивезли з громади ще одну родину – хлопчика з інвалідністю, його батька та бабусю. Ця сім’я мешкала в селі Дружба та була останньою, хто залишався на зруйнованій росіянами вулиці за 2 кілометри від фронту.

Про це проінформували у Головному управлінні національної поліції Донецької області.

“Іванко з мамою, дідусем і бабусею мешкали на першому поверсі багатоквартирного будинку. Останні півтора року хлопчик прожив майже без свіжого повітря – виходити з квартири страшно, бо часто «прилітає». Друзів у Івана не залишилось – всі діти роз’їхались. Мати дитини теж прийняла рішення виїхати до більш безпечного місця. Дорогою Іван розповідає поліцейським, що хоче ходити до школи, а найбільше з усіх уроків полюбляє фізкультуру й малювання”, – йдеться в повідомленні.

У прифронтовій Торецькій громаді триває примусова евакуація родин з дітьми. Ризикуючи життям, екіпаж «Білий Янгол» під потужними ворожими обстрілами рятує маленькі життя

У селі Дружба обстріли не припиняються ані на мить, ворожа авіація руйнує все навкруги. На вулиці, де мешкала сім’я дитини з інвалідністю, не залишилося жодного вцілілого будинку, всі місцеві мешканці виїхали. Поліцейські вмовили дорослих евакуюватись і безпечно доставили родину до шелтера”, – розповідають поліціянти.

Наразі залишається ще евакуювати з Торецької громади 16 дітей.

Відео: YouTube| Поліція Донецької області|Хлопчика Іванка з Торецької громади разом з рідними евакуювали «білі янголи»

Читайте також. З Авдіївського напрямку евакуювали 26 людей: найстаршій жінці 95 років

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *