Ірина Боровець провела зустріч з пані послом Канади в Україні Наталкою Цмоць

28 лютого заступниця міністра закордонних справ України Ірина Боровець провела зустріч з пані послом Канади в Україні Наталкою Цмоць.

Про це йдеться на сайті Міністерства закордонних справ України.

Зазначається, що сторони обговорили підсумки нещодавнього візиту до України Прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо, а також шляхи реалізації домовленостей, досягнутих на найвищому рівні.

Ірина Боровець подякувала за анонсовані Канадою нові пакети військової та гуманітарної допомоги, запровадження додаткових обмежувальних заходів стосовно РФ, активну участь Канади в реалізації Формули миру Президента Володимира Зеленського та спів лідерство країни в Міжнародній коаліції за повернення українських дітей.

Також співрозмовниці акцентували увагу на питанні практичної імплементації спільної ініціативи з вирішення питання незаконної депортації та примусового переміщення росією українських дітей.

“Відбувся обмін думками щодо конкретних кроків, які б сприяли розширенню кола країн-учасниць коаліції шляхом залучення, передусім партнерів із регіонів Латинської Америки та Карибського басейну, Південно-Східної Азії та Океанії”, – йдеться в повідомленні.

Окрім цього, сторони обговорили взаємодію у питаннях, пов’язаних із добудовою Національного музею Голодомору-геноциду в Києві за підтримки Уряду Канади. Пані посол Наталка Цмоць запевнила у рішучості Канади й надалі підтримувати Україну в її боротьбі за свободу, а також у процесі здійсненні реформ та післявоєнній відбудові України.

Читайте також. При Посольстві України в Катарі відкрили бібліотеку для українських дітей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *