У Хмельницькому відбулася презентація книги Андрія Новіка “Закон третьої крові”: коли чекати наступні серії тетралогії? (відео-репортаж)

У Хмельницькому відбулася презентація книги Андрія Новіка “Закон третьої крові”. Це пригодницьке темне міське фентезі. Друга частина тетралогії «Книга змін», пряме продовження її першої частини — “Медальйон трьох змій”. Кожен охочий міг поспілкуватися із письменником та отримати автограф з перших рук.

Фото: Julia News

Жкурналістка і редакторка “Julia News” Юлія Лемешева побувала на місці події та поспілкувалася із авторам, організаторкою та відвідувачами.

“Насправді нам приємно, що думки наші і видавництва “Небо” збіглися і Андрія Новіка збіглися – автора, безпосередньо, книги. Тому, що ми давно вже в книгарні “Є” Хмельницький не робили презентацій такого жанру, і нам приємно, що ми нарешті знову відновлюємо, незважаючи на повномасштабне вторгнення на ситуацію в країні, всерівно проводим заходи, і зокрема в такій тематиці. Тому приємно, що і видавництво і автор і ми мали спільне мислення, щодо цього і нам вдалося в Хмельницькому втілити цей захід. Зараз, до речі в Андрія, це туровий захід, тобто один з міст, і плануються наступні продовження турів тому раді, що він потрапив і до Хмельницького також”, – каже координаторка культурних подій хмельницької книгарні “Є” Ольга Осмолян.

Пані Віта прийшла на захід так як дуже любить фентезі, і вже прочитала першу книгу трилогії “Медальйон трьох змій каже, що вона їй дуже сподобалась.

Фото: Julia News

Я стараюсь зараз читати українських авторів, побачила дуже багато позитивних відгуків і слідкую за автором у TikTok. Ну вирішила прочитати. Побачила, що буде продовження, перша книжка сподобалась чека. дуже наступних… Події відбуваються в Україні, міфічні істоти вони ну українські можна сказати, цікаві персонажі, дуже сподобалась мені головна героїня – жінка. Цікава історія, взагалі” , – розповіла Віта, відвідувачка заходу .

Фото: Julia News

Андрій Новік – український письменник у жанрах трилер, пригодницьке фентезі, фантастика. Працює в сфері IT. Як письменник дебютував у 2019 році, коли вийшов його роман «Останній спадок». Також композитор Єгора Грушина написав до книг Андрія авторські саундтреки, а на сторінці письменника у Youtube можна переглянути офіційний буктрейлер до книги. Автор у своїх сюжетах полюбляє використовувати загадки і таємниці, історичні факти, досі не знайомі великій авдиторії. Каже, що у фентезі кожен знайде те, що шукає.

Відео: YouTube| Андрій Новіков| Книга “Закон третьої крові” Андрій Новік [офіційний буктрейлер]

Фантастика – це, як на мене більше антураж, в який можна загорнути будь-яку історію, абсолютно будь-яку: детективну, кримінальну, гостросоціальну, психологічну, жахастик.. тобто, фантастика – це от універсальність ця, і вона мене за це і дуже сильно пре. Тому, я от завжди казав, якщо ви любите, якийсь певний жанр, ви його знайдете також і в фантастиці”, – каже автор.

Фото: Julia News

На презентацію також завітала колега Андрія Новіка, Юлія Романюк. Вона теж пише фентезі та каже, що їй подобається наповнення тексту історичними мотивами.

Я дуже люблю фентезі, особливо українське фентезі, побудоване на історичних фактах, подіях, ну, в нашому реальному світі…Мені здається, що от саме Андрій Новік – це чудовий приклад того, як соціальні мережі впливають на те, як людину читають. Тому, що пан Андрій не тільки пише книги, він ще знімає чудові дуже відео, дуже жартівливі відео і вони прваблюють навіть тих, хто не читав цей жанр, хто не знайомий з автором”, – каже Юлія Романюк.

Фото: Julia News

Окрім цьього, Андрій Новік поділився із відвідувачами ексклюзивом коли чекати на продовження трилогії. Зараз ви бачите анонс наступних серій на фото. Наступні презентації книг також заплановані у містах Заходу України.

Зараз потрібно підтримувати українських авторів, українські видавництва. Дуже така популярна думка, що зарубіжні автори пишуть краще і хотілось би, щоб більше людей знали, що це не так, і що в українських авторів багато цікавих книжок”,додала пані Віта.

Відео: YouTube| JULIA NEWS| Презентація книги Андрія Новіка ” Закон третьої крові”

Читайте також. У Хмельницькому презентували новий проєкт радіо “SLÚHAVKA”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *