“Укрзалізниця” виділила додаткові санітарні вагони для ЗСУ

“Укрзалізниця” виведе на колії чотири додаткові вагони для потреб Збройних сил України. Ними евакуйовуватимуть поранених та травмованих бійців до тилових госпіталів.

Про це пише Міністерство оборони.

Зазначається, щагони переобладнані із пасажирських власними силами «Укрзалізниці». В них є все необхідне для надання медичної допомоги пораненим під час евакуації. Вагони мають сучасне медичне обладнання, у них продумані всі деталі: починаючи з одягу для поранених, інструментарію для психологічного розвантаження, закінчуючи автономною системою електроподачі.

“Щиро вдячна всім, хто долучений до цієї дуже важливої справи. Ці вагони рятують життя та здоров’я наших військовослужбовців, і мені дуже приємно бачити, що все в них зроблено якісно та сучасно, з урахуванням досвіду, якого ми набули в останні роки”, наголосила заступниця Міністра оборони України Наталія Калмикова.

Від березня 2022 року українські залізничники здали в експлуатацію 62 медичні вагони, а до кінця 2024 року переобладнають ще вісім.

Медичне обладнання для санітарних вагонів передав Благодійний фонд «Коло».

“Кисневі концентратори, монітори пацієнтів, медичні пульсоксиметри, шприцеві насоси допоможуть забезпечити безперервне лікування поранених під час евакуації”, – заявила Ірина Солошенко, керівниця проєкту «Мобільна евакуація» БФ «Коло».

Читайте також. У Києві відкрили хаб для визволених з полону захисників та захисниць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *