У Києві відкрили хаб для визволених з полону захисників та захисниць

У Києві створили простір для спілкування, консультування та реабілітації визволених з полону оборонців України. Простір відкрили за ініціативи захисників Маріуполя.

Про це повідомив в офіційному Telegram Координаційний штаб з питань військовополонених.

“За ініціативи Оборонців Маріуполя у столиці відкрили простір для спілкування, консультування та реабілітації визволених з полону Захисників та Захисниць. YOUkraine hub — це простір для взаємопідтримки та допомоги тим, хто побував у руках ворога, а зараз намагається відновити сили та призвичаїтись до нормального життя”, – йдеться в повідомленні

Засновниця фонду YOUkraine Анна Мурашенко зазначила, що окрім держави, яка допомагає звільненим з полону, має бути і підтримка громадян, тому фонд долучився до створення хабу і взяв на себе організаторські питання.

Робота хабу відбуватиметься за принципом «свої для своїх». Адже самі військовослужбовці як ніхто інший знають, що з поверненням додому приходять інші випробування: необхідність соціалізації, налагодження особистого життя у часи війни.

Визволені з російського полону захисники Маріуполя Валерія «Нава» Суботіна та Дмитро «Дипломат» Андрющенко звернули увагу на те, що подібні заклади дуже потрібні для зустрічей і спілкування між Оборонцями з досвідом полону. Також важливо, що тут можна буде отримати юридичну й психологічну допомогу.

Окрім цього, у заході взяли участь керівник Секретаріату Координаційного штабу Богдан Охріменко та координаторка проєктів підтримки родин Координаційного штабу Вікторія Цимбалюк.

Богдан Охріменко зауважив, що такий простір виконає ряд важливих функцій для визволених з полону Захисників та Захисниць:

“Координаційний штаб працює над тим, щоб повернути додому усіх наших Героїв, – наголосив він. – Але важливо також, щоб визволені Оборонці відчували увагу і вдячність суспільства, мали можливість збиратися в подібних місцях для спілкування і взаємопідтримки”

Вікторія Цимбалюк зауважила, що Координаційний штаб підтримує цю та подібні ініціативи самоорганізації звільнених з полону оборонців та їхніх родин.

Більше про роботу YOUkraine hub можна довідатись за телефоном: +380966824101

Відео: YouTube| Координаційний штаб| У Києві відкривається YOUkraine HUB для визволених з полону Оборонців

Читайте також. Україна повернула 100 людей, більшість — оборонці “Азовсталі”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *