На ТОТ Запоріжжя окупанти вдаються до нових методів терору, – ОВА

Окупанти вдаються до нових методів терору та створення інформаційного вакууму для начебто «звільненого» мирного населення. На тимчасово окупованих територіях Запоріжжя так звані місцеві “правоохоронці” змушують громадян з телефонів видаляти українські номери, влаштовують фільтраційні табори та нищать національну ідентичність дітей та молоді.

Про це в повідомив в офіційному Telegram очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Місцеві поліцаї при перевірці телефонів змушують людей видаляти українські номери. На думку «правоохоронців» такі контакти можуть бути небезпечними, бо їм всюди ввижаються “агенти СБУ”, – йдеться в повідомленні.

Також він додав, що окупанти у селах влаштовують фільтрації – шукають нелояльних місцевих жителів. Перевіряють наявність російського аусвайсу, непокірних допитують або вивозять в невідомому напрямку. В будинках, де немає господарів, виносять двері та залазять через вибиті шибки, аби похазяйнувати поживитися продуктами чи майном мирних людей.

Окрім цього у наступному дописі Федоров зазначив, що росіяни продовжують нищити національну ідентичність дітей та молоді з окупованих територій.

Школи перетворені на центри пропаганди – не тільки «навчають» брехливій історії, а ще й контролюють думки і мрії наших дітей, а вчителі-зрадники вишукують «неблагонадійних» учнів, які спілкуються з друзями з вільних територій, та проводять виховні бесіди з ними. Молодіжні організації всі націлені на виховання «вірних путінців» – дітям розповідають про «велич росії», звеличують диктатора та змушують підтримувати есвео. Центри оздоровлення перетворюють на військові табори. Замість відпочинку на узбережжі Азовського моря дітей та молодь навчатимуть військовій підготовці та ще більше пропагуватимуть “русскій мір”‼️ Діти в найбільшій небезпеці на ТОТ!”, – наголосив очільник запорізької військової адміністрації.

Читайте також. росіяни завезли до Маріуполя 9 тонн пропагандистських підручників, – міськрада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *