Зміна керівництва ЗСУ: Зеленський звільнив Залужного і призначив головкомом Сирського


У четвер, 8 лютого, президент України Володимир Зеленський оголосив про звільнення з посади Головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного.

Про це Володимир Зеленський проінформував у вечірньому зверненні, яке опублікував на своїх офіційних сторінках в соцмережах.

Відверто поговорили сьогодні про те, що потребує змін в армії. Термінових змін. Я запропонував генералу Залужному бути й надалі разом у команді Української держави. Буду вдячний за його згоду. Відсьогодні до керівництва Збройними Силами України приступає нова управлінська команда”, – повідомив Володимир Зеленський.

Своєю чергою Валерій Залужний заявив, що під час зустрічі із президентом, було прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії ведення війни.

На посаду Головнокомандувача ЗСУ Зеленський призначив командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського.

За словами Зеленського, Олександр Сирський має успішний досвід захисту нашої держави – провів Київську оборонну операцію.

Він має також і успішний досвід наступу – Харківської визвольної операції. Я призначив генерал-полковника Сирського головнокомандувачем ЗСУ. Сьогодні ж говорив із генералами Мойсюком та Забродським. Їх досвід – на службі державі“, — сказав Зеленський.

Президент також поставив перед новим головнокомандувачем ЗСУ Сирським низку завдань, серед яких – детальний план дій українських Сил оборони на 2024 рік.

Відео: YouTube| Zelenskyy President| З сьогоднішнього дня керівництво Збройними Силами України очолив новий керівний склад

Читайте також. Президент подякував Захисникам України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *