Хмельницькі поліціянти продовжують використовувати каністерапію в реабілітації поранених захисників

Хмельницькі поліціянти продовжують використовувати каністерапію в реабілітації поранених захисників. Це вже друге заняття у подібному форматі.

Фото: Національна поліція

Про це пише Головне управління Національної поліції у Хмельницької області.

Фото: Національна поліція

Щенята, які контактували із хлопцями під час першої практики, впізнали їх, і цього разу взаємодія була ще більш гармонійною. Цього разу психологи поєднали каністерапію із сеансом релаксації, під час якої бійці вчились максимально розслаблятись і знімати напруження. Ще минулого разу хлопці хотіли побачити умови утримання та дресирування собак, але тоді завадила погода. Цього ж разу все вдалося: бійці познайомилися з усіма вихованцями центру та побачили, як з ними займаються”, – йдеться в повідомленні.

Фото: Національна поліція

У поліції зазначили, що заняття з каністерапії продовжуватимуться і надалі. Паралельно поліційні психологи в рамках проєкту «Центр психологічних практик» розробляють й інші види терапії для поранених захисників.

Фото: Національна поліція

Заходи з психологічної реабілітації реалізуються в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я, запровадженої за ініціативи першої леді Олени Зеленської. Мета національної програми — надати допомогу кожному, чиє психічне здоров’я зазнало шкоди через війну.

Читайте також. У Старокостянтинові надзвичайники врятували двох цуценят, які впали у яму з водою 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *