До України приїхав глава МЗС Португалії: візит присвячений відбудові Житомира

До України з офіційним візитом приїхали Міністр закордонних справ Португалії Жоґо Гомеш Кравінью та португальський міністр освіти Жоґо Коста.

Про це проінформували у МЗС Португалії.

Головною подією сьогоднішнього дня є освіта, ІІІ Форум Реконструкції Житомира, який протягом дня збирає десятки учасників у тристоронній організації Португалії, України та Естонії. Вранці між Португалією та Україною буде підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо відновлення шкільних закладів та обладнання”, – йдеться в повідомленні.

Також буде представлено проєкт відбудови одного з ліцеїв Житомира, який у березні 2022 року був зруйнований російськими обстрілами.

Окрім цього, у вівторок на порядку денному – дискусії навколо вторгнення росії в Україну. Міністр закордонних справ Португалії зустрінеться зі своїм колегою Дмитром Кулебою. Обидва міністри обговорять останні події на місці та останній прогрес у вступі України до Європейського Союзу, а також відносини між двома країнами.

Цього ж дня, планується зустріч і з Президентом України Володимиром Зеленським. Під час неї обговорюватимуться такі теми, як: Формула миру, реконструкція ліцею у місті Житомирі, інтеграція українських дітей-біженців у португальських школах.

Президент Агенції з інвестицій та зовнішньої торгівлі Португалії (AICEP) Філіпе Сантос Коста, який також бере участь, як доповідач на конференції, представить національну пропозицію будівельних та громадських компаній понад 50-ти українським бізнесменам у Торгово-промисловій палаті, а також віцепрезиденту.

Читайте також. Міністерка закордонних справ Японії відвідала Бучу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *