У Хмельницькому відбулася презентація книги Ірини Мацко “Легендарна Україна. Історії вільних”

30 січня в одній із бібліотек Хмельницького відбулася презентація дитячої книги української письменниці Ірини Мацко «Легендарна Україна. Історії вільних». Презентована книга — збірка авторських легенд, натхненних історичними подіями, традиціями, побутом та звичаями прадавніх українців.

Про це повідомляється на сайті Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи.

Зазначається, що у книзі авторка переповідає історію України — в легендах, бо з давніх-давен наша земля була щедрою на лицарів, що стояли на боці добра: Трипілля, Київська Русь, Козаччина, часи УПА, сучасна Україна. І кожна епоха має своїх героїв, чиї життя стали легендами.

Місія цієї книги — зацікавити нове покоління історіями, які бували трагічними, проте є переможними

Однією з причин, чому назвала так книгу, було бажання підкреслити, що сучасні українці є нащадками вільних людей. Переважно історії українського народу страждальні, бо на долю українців випало багато важких випробувань. Це не дуже надихає молоде покоління бути нащадками нації страждальних. Хочеться наголосити, що ми насправді — вільні. Так, українці багато страждали, але ми є нащадками вільних людей. Хочеться це послання донести через стверджувальні історії, щоби молоде покоління пишалося цим. Це дуже важливо. І саме тому зародилася ідея написати таку історію України — через легенди”, – зазначила письменниця.

Окрім цього, авторка поділилася майбутніми планами: незабаром слід очікувати друковану книжку її авторських казок про героїв російсько-української війни, серед них — Діанов, Пташка, Залужний, Тайра, Да Вінчі. Історії вже є в аудіоформаті, тепер їх опублікують в одному з українських видавництв.

Читайте також. Військовим передали 10 тисяч промокодів для доступу до електронної бібліотеки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *