Молодь Хмельницького взяла участь у Благодійній акції “Погуляй із хвостатими”(репортаж)

Молодь Хмельницького взяла участь у Благодійній акції “Погуляй із хвостатими”. Відвідавши одну із домівок чотирилапих – комунальне підприємство «Надія». Організував акцію “Молодіжний центр Хмельницького”.

Журналістка та редакторка “Jilia News” Юлія Лемешева побувала на місці події та поспілкувалася із організаторами та благодійної учасниками акції.

Підготовка була взагалі неважкою, адже багато ініціативної молоді, яких дійсно хвилює це питання. Тому огранізувати взагалі було нескладно, адже в нас в місті є притулки є велика потреба, є молодь, яку це хвилює“, – зазначила спеціалістка “Молодіжного центру” Анастасія Матвєєва.

Проєкт «Волонтерство – це круто!» створений в межах програми UPSHIFT, яку в Хмельницькій області реалізує Громадська організація «Заходи» за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Японії».

Фото: JN

” Ну, насправді, сьогоднішня акція – це, впершу чергу ініціатива волонтерів, активної молоді, в рамках якої ми маємо можливість сьогодні в такій великій кількості молоді, учнівської, студенської прийти упритулок і подивитися в яких умовах проживають собачки. Ми мали можливість не тільки побачити в яких умовах, а також принести смаколики, отримати пряму комунікацію з працівниками цього притулку, зрозуміти, який механізм стерилізації в тварин, в яких умовах вони тримаються. Тому сьогодніщня акція це не тільки про принести корм і зробити фотографію з песиками, а це про те, щоб зрозуміти свою відповідальність в цьому питанні”, – розповів керівник комунальної установи “Молодіжний центр” Владислав Гребенюк.

До активності також долучилися студенти Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка», Хмельницького національного університету, університету економіки та підприємництва. Одна із відвідувачок Анна розповіла, що зараз потрібно не забувати про братів наших менших і їй хотілося б щоб кожен по можливості долучався до допомоги.

Фото: JN

“Я прийшла тому, що мені шкода тварин і мені хотілося допомогти їм. В мене біля дому є тварини, яким я також виношу поїсти там корм купу котикам, собачкам. Стараюсь якось піклуватись про тваринок, і їм потрібна допомога якась і хочеться, щоб кожна людина допомагала чимось чим могла”, – каже Анна – учасниця акції.

За словами працівниці на разі притулку-стерилізаторі перебуває близько 180 собак. У соцмережах Молодіжного центру не байдужих закликали долучатись до подібних акцій, а також ініціювати свої. Керівник комунальної установи “Молодіжного центру” Владислав Гребенюк зазначив, що волонтерство у наш час займає ключову роль у житті молоді і кожен має долучатися до цієї важливої справи.

Розуміємо, що волонтерство воно може бути різноплановим, і наше завдання, як “Молодіжного центру” дати розуміння молоді, що станом на зараз всі мають волонтерити. Волонтерство має дуже широкий спектр своєї роботи, і кожен зможе знайти те волонтерство, яке буде близьке йому”, – розповів керівник комунальної установи “Молодіжний центр” Владислав Гребенюк.

Детальніше дивіться у сюжеті JN

Відео: YouTube| JULIA NEWS| Молодь Хмельницького взяла участь у благодійній акції “Погуляй із хвостатими”.  Сюжет JN

Репортаж записала та опублікувала

Журналістка та редакторка “Jilia News”

Юлія Лемешева

Читайте також. У Хмельницькому відбувся молодіжний форум ( репортаж)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *