У Києві зацифрували понад 200 тисяч дерев

У Києві продовжують наповнювати онлайн-мапу дерев, які перебувають на балансі міста. Зараз зацифрували вже понад 203 тисячі з них.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації зі здійснення самоврядних повноважень Володимир Прокопів.

Створення і наповнення онлайн-мапи дерев – це не тільки крок до відкритості даних, але і можливість провести чітку інвентаризацію міських зелених насаджень. Цей ресурс допоможе зрозуміти, скільки дерев у столиці, в якому стані вони перебувають. Ідеться про всі балансові території міста – а отже як про вуличні насадження, так і дерева, що ростуть у парках і скверах”, – зазначив Володимир Прокопів.

Також, за словами директора Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександра Возного, наразі зацифровані всі дерева вздовж вулиць десяти районів столиці. У деяких районах робота повністю завершена також і в парках та скверах.

Фото: kyivcity.gov.ua

Зараз наші колеги з комунальних підприємств закінчують «оцифровувати» дерева в парках та скверах столиці. Чудові результати маємо в Деснянському районі, де робота з наповнення карти вже повністю завершена. Також гарні результати показують Солом’янський, Святошинський та Дніпровський райони – там наповнення майже завершене”, – сказав Олександр Возний.

Окрім цього, він відзначив, що паралельно з наповненням карти йде робота з відповідними структурними підрозділами КМДА та правоохоронними органами щодо безпечного оприлюднення ресурсу для широкого кола користувачів.

Онлайн-мапа міститиме фотографію кожного зацифрованого дерева, інформацію про його місцеперебування, вид, діаметр стовбура та висоту.

Ресурс розробили Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА спільно з КП «ГІОЦ».

Читайте також. Український культурний фонд зацифрує графіті Бенксі, створені на Київщині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *