У Будапешті створили “живий ланцюг єдності” до Дня Соборності

Українці Угорщини спільно з угорськими друзями з нагоди Дня Соборності взялися за руки та утворили “живий ланцюг єдності” на одній з центральних площ Будапешта – площі Верешмарті.

Про це повідомило в офіційному Facebook Посольство України в Угорщині.

Фото: Facebook| Ukrajna Magyarországi Nagykövetsége / Embassy of Ukraine in Hungary

21 січня 2024 року українці Угорщини, разом зі співробітниками Посольства України в Угорщині та Консульства України у м. Ніредьгаза, приєдналися до всесвітньої акції “Ланцюг Єдності” з нагоди Дня Соборності. Сьогодні Соборність для України — це деокупація всіх територій України, захоплених ворогом, відновлення єдності із Донеччиною, Луганщиною та Кримом. Українці Угорщини, спільно з угорськими друзями, взялися за руки та утворили «живий ланцюг Єдності» на одній з центральних площ Будапешта – площі Верешмарті, аби продемонструвати свою єдність та висловити підтримку українським військовим, котрі героїчно боронять нашу країну від російських окупантів“, – йдеться в повідомленні.

Фото: Facebook| Ukrajna Magyarországi Nagykövetsége / Embassy of Ukraine in Hungary

Також, у посольстві подякували за організацію та проведення заходу речниці української громади у Державних Зборах Угорщини Ліліані Грексі (Grexa Liliána Ukrán Nemzetiségi Parlamenti Szószóló) та Товариству «Нова хвиля» (Nova Hvylja Egyesület Товариство Нова Хвиля).

Читайте також. У Ірландії українці вийшли на мирний протест в центрі Дубліна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *