(Не) помітні історії: у Хмельницькому відбулася виставка присвячена внутрішньо-переміщеним особам (репортаж)

У Хмельницькому відбулося відкриття виставки присвяченій внутрішньо-переміщеним особам під назвою “Не помітні історії”. 9 історій, 9 людей та 9 речей, які брали із собою люди рятуючись з окупації.

Журналістка Julia News Юлія Лемешева побувала на відкритті та поспілкувалася із відвідувачами та організаторами.

Виставка стартувала в межах Всесвітньої кампанії : “16 днів активізму проти гендерно-зумовленого насильства” в усіх стаціонарних Центрах допомоги врятованим.

На разі, в Україні створено 11 Центрів Допомоги врятованим : у Запоріжжі, Дніпрі, Львові, Київ Полтава, Кропивницький, Чернівці, Одеса, Херсон, Харків та Мукачево. На даний час організація допомогла понад 29 тисячам українців та українок.

Фото: JN

На відкриття виставки також завітав заступник міського голови Хмельницького Михайло Кривак.

Окрім цього на відкриття завітали представниці центру соціальної допомоги: психологи та фахівці.

Мар’яна Любецька – директорка хмельницького міського центру соціальних служб розповіла, що відвідала виставку так як тема внутрішньо-переміщених осіб є вкрай важливою.

Після Хмельницького показ планують провести у місті Вознесенськ, Ізмаїл, Кременчука та у містах, які будуть зацікавленні у провести його в себе. Також, центр планує проводити такі експозиції й закордоном аби більше привертати уваги до України. Зокрема, вже відбулося спілкування із послами Австрії та Бельгії.

Детальніше у сюжеті JN

Читайте також. У Хмельницькому відбулася виставка фотохудожника Андрія Півня “Мінливість. Диптихи”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *