Центри зайнятості пропонуватимуть безробітним працевлаштування у військових частинах

Військові частини розміщуватимуть пропозиції роботи на порталі Державної служби зайнятості. Ці вакансії пропонуватимуть безробітним по всій Україні.

Про це йдеться на офіційному вебпорталі Міністерства економіки.

Зазначається, що служба зайнятості надаватиме допомогу у працевлаштуванні до Сил оборони відповідно до Меморандуму про взаємодію та співробітництво, який підписали Державний центр зайнятості, Міністерство оборони та robota.ua.

Відтепер пропозиції роботи військові частини розміщуватимуть і на “Єдиному порталі вакансій” Державної служби зайнятості. З цього порталу пропозиції можуть отримувати безробітні по всій Україні. Особливий акцент робиться на цивільних спеціальностях, які забезпечать функціонування та підтримку в тилу. Також планується проведення відбору та професійного навчання кандидатів за замовленням Сил оборони. Це надзвичайно важливий крок. По-перше, він допоможе посилити оборонну спроможність країни. По-друге, дає можливість кандидатам обирати спеціальності та підрозділ для подальшої служби”, – прокоментувала Перша віцепрем’єр-міністерка України – Міністерка економіки Юлія Свириденко.

Читайте також. За 2023 рік в експлуатацію повернули понад 200 тисяч гектарів розмінованих сільгоспземель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *