Про життя, любов і музику: топ цитат Джона Ленонна

Сьогодні 16 січня у світі відзначається Всесвітній День “Beatles”.

З цієї нагоди редакція Julia News зібрала для вас топ цитат про життя, любов і музику британського рок-музиканта, співака, композитора, художника, письменника, громадського діяча та засновника й учасника гурту «The Beatles», одного із найвпливовіших музикантів XX століття Джона Ленонна.

Ми хотіли перевершити Елвіса, але жоден з нас не зміг би зробити цього самостійно. Пол був надто слабким, я — не надто гарним, Джордж — дуже мовчазним, ну а Рінґо — просто ударник. Проте разом, учотирьох, ми перевершили Елвіса”

Все ясніше, коли ви закохані

Якщо хто-небудь скаже, що любов і світ — це кліше, яке пішло разом з шістдесятими, це буде його проблемою. Любов і світ вічні”

Рок-н-рол вічний, бо він простий, у ньому немає нічого зайвого. Його ритм проникає крізь усі перепони”

Ми живемо у світі, де ми повинні ховатися, щоб зайнятися коханням, у той час, як насильство практикується серед білого дня”

Якщо ви робите щось прекрасне і піднесене, а цього ніхто не помічає — не турбуйтеся: схід сонця — це взагалі найпрекрасніше видовище на світі, але більшість людей в цей час ще спить”

Якби всі працювали, сидячи у мішках, то не виникало б упереджень. Довелося б судити про людей відповідно до їх якостей, а не по зовнішності”

“Талант — це здатність вірити в успіх. Повна маячня, коли говорять, що я раптом відкрив у собі хист. Я просто працював”

“У житті є дві основні мотивації: страх і любов. Коли ми боїмося, ми випадаємо з життя. Коли любимо, ми приймаємо все, що пропонує нам життя з пристрастю і хвилюванням. Спочатку нам потрібно навчиться любити самих себе, свої чесноти та недоліки. Якщо ми не зможемо полюбити себе, то не зможемо повністю віддатися можливості любити іншу людину, не зможемо творити. Еволюція і надія на кращий світ — це безстрашність і щирість людей, які люблять життя”

Життя — це те, що відбувається з тобою, поки ти будуєш інші плани”

“Запитайте, яка музика може зробити людину вільною. І я відповім: та, яка відбере у неї всю серйозність і нагадає, що у ній досі живе дитина”

Не важливо, кого ви любите, де, чому, коли і як. Має значення лише те, що ви здатні любити”

“Коли я закоханий і люди запитують мене «Як ти можеш бути з цією жінкою?». У мене виникає зустрічне запитання: «Що ви хочете цим сказати? Чому ви хочете кинути в неї камінь або покарати мене за те, що я кохаю її?»

“Листоноша хоче автограф, таксист хоче фотокартку, офіціантка хоче поцілунок. Всі бажають відірвати від тебе шматок. Єдине, що ти даруєш за власним бажанням — музика!”

Читайте також. Цікаві факти про британську зірку Емі Вайнгауз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *