У Ірландії українці вийшли на мирний протест в центрі Дубліна

Українці вийшли на мирний протест в центрі столиці Ірландії, щоб знову привернути увагу світової спільноти до жахливих злочинів, які росія скоює в Україні.

Про це повідомила в офіційному Facebook благодійна організація «Українська дія в Ірландії (Ukrainian Action in Ireland).

Фото: Facebook| Ukrainian Action in Ireland

Сьогодні українці Ірландії вийшли на мирний протест в центрі Дубліна, щоб знову привернути увагу світової спільноти до жахливих злочинів, які скоює росія на території України. Зараз нам особливо важливо взяти на себе відповідальність за нагадування про щоденну боротьбу нашого народу за свободу та життя”, – йдеться в повідомленні.

Фото: Facebook| Ukrainian Action in Ireland

“Зараз, коли у світі зʼявляються інші війни й кут уваги зміщується, нам треба бути, виходити на мітинги, нагадувати. Ми не боремось тільки за себе. Ми боремось за всю Європу. І якщо ми зупинимось, то не буде ні нас, ні їх,” – закликала під час мітингу волонтерка та співзасновниця Ukrainian Action in Ireland Елізабетта Карамушка.

Фото: Facebook| Ukrainian Action in Ireland

Окрім цього благодійна організація подякувала групі українців на чолі з Еліною Герасимчук, які організували мітинг, Посольству України в Ірландії, пані послу Ларисі Герасько й усім, хто доєднався до мирного протесту.

Читайте також. У Баку відкрили Стіну Пам’яті полеглих захисників України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *