На Житомирщині відновлюють пошкоджену росіянами лікарню

На Житомирщині триває відновлення пошкодженої росіянами лікарні, яка розрахована на обслуговування близько 100 тис. пацієнтів: наразі повністю замінили пошкоджені вікна та двері.

Про це пише Міністерство охорони здоров’я України.

У міністерстві розповіли, що березні 2022 року та у травні 2023 року вибуховою хвилею від авіаудару були пошкоджені вікна та приміщення лікувальних корпусів стаціонару й поліклініки, покрівлю та зовнішні стіни пологового, офтальмологічного та травмо-урологічного корпусів.

Так, завдяки спільним зусиллям партнерів та місцевої влади у лікарні вдалося повністю замінити пошкоджені вікна та двері, а також здійснити поточний ремонт стелі і стін у відділеннях. Крім того, у медзакладі для розміщення амбулаторного реабілітаційного відділення державним коштом планують провести й капітальний ремонт пологового, травмо-урологічного корпусів стаціонару та приміщень поліклініки №2. Йдеться про ремонт покрівлі, зовнішніх та внутрішніх опорних стін тощо. Також протягом 2024 року у лікарні заплановані роботи з підвищення рівня енергетичної ефективності будівлі та енергозбереження”, – йдеться в повідомленні.

У МОЗ зазначили, що медзаклад працює цілодобово та розрахований на обслуговування близько 100 тис. населення міста й області. У лікарні надають вторинну медичну допомогу, зокрема хірургічну, терапевтичну, неврологічну, кардіологічну, реабілітаційну тощо. В середньому за рік лікарями стаціонару надається медична допомога близько 20 тис. пацієнтам.

Читайте також. В «Охматдиті» 9-місячній дитині одночасно пересадили печінку та провели корекцію вади серця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *