В Україні запустили освітній проєкт «Близькі» для родин військових і ветеранів

Засновниця школи комунікацій Bazilik Марина Батуринець запустила освітню ініціативу «Близькі» для родин і партнерок|ів військових та ветеранів|ок.

Про це повідомила сама Марина Батуринець у своєму Instagram.

Час розказати про «Близьких». Вони стались минулого року, як проєкт, а в «життя» підуть в цьому. Рік тому я сиділа і думала «що я вмію» і як то з користю використати. Так от вмію я у комунікації і вчити людей. І в мене то непогано виходить. Як це може бути корисно? Тут наше знайомство з Івоною привело нас до курсу «Комунікації» для близьких воїнів і ветеранів у Veteran hub. Один курс на кілька місяців, група у 30 студентів і бажання дати більше однієї програми, робити це систематично. Я бачила, як ці знання обʼєднують людей, бачила нові роботи після випуску. Знала, що цю ідею не можна отак зупинять одним курсом.

Але сама я б то не змогла. Хай то буде «запит у космос», бо поки я ходила і думала «як то було б класно», зʼявилась Юля, яка мала схожі ідеї, партнерів і була у пошуку людини, яка за все то візьметься. Отак і зʼявились «Близькі», як освітній проєкт для родин і партнерок_ів військових та ветеранів і я — директорка цього проєкту. Сьогодні в нас є міні-команда, перший календар на січень. Будемо вчитись писати тексти, вчити англійську, писати бізнес-плани, запустимо ще один потік курсу Комунікацій. І планувати далі”, – йдеться в повідомленні.

Окрім цього, за словами керівниці «Близьких», у планах — сформувати спільноту, в якій близькі військових та ветеранів/ок матимуть змогу отримати нову професію, опанувати нові навички, знайти свій шлях у бізнесі або креативних сферах.

Читайте також. В Україні запустили онлайн-платформу для тестування та вивчення англійської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *