Стрічку Михайла Пеньєвського про Різдво під час війни відзначили на конкурсі ШІ-фільмів

Різдвяна короткометражка посіла третє місце на AI Holiday Film Competition.

Про це йдеться на офіційному сайті конкурсу.

Фільм «Привид Різдва» киянина Михайла Пеньєвського про Різдво в Україні під час війни, створений за допомогою технології штучного інтелекту, посів третє місце на конкурсі 2023 AI Holiday Film Competition.

Конкурс AI Holiday Film Competition проводився вперше. Його загальний призовий фонд склав 7500 доларів. Конкурс заснували Curious Refuge — платформа для створення ШІ-відео та постачальник звукових доріжок Epidemic Sound. Оцінюючи конкурсні роботи, журі звертало увагу на цілісність історії, вміння працювати з нейронними мережами та звуковий дизайн.

Роботу Михайла Пеньєвського відзначили призом в 1 тис. доларів, бюджет знятого ним фільму «Привид Різдва» — у межах 100 доларів.

Я радий брати участь у фестивалі @curiousrefuge та @epidemicsound AI Holiday Film Contest зі своїм останнім драматичним короткометражним фільмом «Примарне Різдво». Я зняв цей фільм своєю рідною українською мовою, намагаючись залишатися максимально правдивим у цій історії, яка так багато значить для мене”, – зазначив автор в описі до відео.

Відео: YouTube| Yellow Medusa| Phantom Christmas | Привид Різдва | AI Film (English SUB)

Читайте також. У Хмельницькому відбулася презентація фільму “Провідник”Волох”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *