Українська кореспондентка Associated Press Василіса Степаненко стала лауреаткою американської премії Livingston Awards 2023

Українська кореспондентка Associated Press Василіса Степаненко стала лауреаткою американської премії Livingston Awards 2023.

Про це пише видання Bird In Flight, посилаючись на повідомлення Wallace House Center for Journalists у Twitter.

Зазначається, що 22-річна Степаненко перемогла в номінації «Міжнародний репортаж» за серію відеоматеріалів під назвою «Рік війни», які викривають звірства путінської армії проти мирного населення України. Журі відзначило її репортажі, присвячені парамедикині Юлії Паєвській («Тайра») та звільненню міста Ізюм на Харківщині.

Створені Василісою історії мали унікальну безпосередність і проникливу силу, яка яскраво свідчила про вплив війни в її країні, — зазначило журі. — Її особиста мужність, проявлена серед величезної небезпеки, підкреслює важливість битви за право говорити правду з місця подій”

Також про отримання нагороди написала у Facebook сама Василіла Степаненко.

Фото: Facebook|Vasilisa Stepanenko

Маю честь бути переможцем премії Лівінгстона цього року та представляти українських журналістів. Це величезна підтримка молодих журналістів, щоб вони продовжували виконувати нашу місію навіть у найважчих умовах. Для мене було важливо поділитися досвідом і поговорити про війну, яка зараз відбувається. Сенс журналістики безцінний у цій війні, яку нас чує весь світ”, – зазначила журналістка.

Нагородою Livingston Awards, відомою як “Пулітцер для молоді”, відзначають найкращих журналістів віком до 35 років. Розмір премії — 10 тисяч доларів. Урочиста церемонія відбулася напередодні в Нью-Йорку.

Відео: YouTube|Associated Press| AP: 10 torture sites located in Izium

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *