Укрпошта презентує книгу “Краса і велич України”

Укрпошта презентує книгу “Краса і велич України”. Презентаційна книга є фінальним результатом дев’ятирічної серії поштових марок і блоків, присвячених кожному регіону України.

Про це повідомили на офіційному сайті Укрпошти.

“Краса і велич України” – книга про різноманітність та багатство української землі, її мальовничу природу, вікову історію, архітектуру та талановитих людей. До видання ввійшли оригінальні поштові марки та блоки, випущені Укрпоштою, починаючи з 2013 року. Першим відправним випуском серії став поштовий блок – “Автономна Республіка Крим” та три художні марки “Аю-Даг”, “м. Бахчисарай. Ханський палац”, “м. Севастополь. Володимирський собор в Херсонесі” , – йдеться в повідомленні.

Кожного року в рамках серії з’являлися декілька нових випусків, присвячених окремому регіону, його, туристичним об’єктам, природним особливостям, культурній чи матеріальній спадщині.

“Книга з серією поштових марок «Краса і велич України» стане цінною як для справжніх поціновувачів філателії, так і для кожного українця. Видання містить ілюстрації об’єктів культурної спадщини усіх регіонів країни, частину з яких, на превеликий жаль, знищив російський терор. Також «Краса і велич України» – це чудовий варіант ексклюзивного подарунка, бо, певною мірою, є етнографічним та історичним довідником нашої країни“, – прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Зазначається, що наклад книги складає 2 тисячі примірників, з яких 300 одиниць не укомплектованих марками. Вартість книги з марками – 4500 грн., без марок – 900 грн.

Автор серії з 27-ми поштових блоків та 30-ти поштових марок – український живописець, графік, член Національної спілки художників України Олександр Калмиков. Дизайнери та розробники видання – художники Олександр та Сергій Харуки.

Книгу «Краса і велич України» можна замовити в офіційному онлайн-магазині Укрпошти з 22 січня або придбати в філателістичних крамницях з 23 січня.

Читайте також. Укрпошта оголосила про можливість отримувати відправлення без документів

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *