Місія МАГАТЕ розпочала роботу на Хмельницькій АЕС

Постійна моніторингова місія Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) 23 січня 2023 року розпочала роботу на Хмельницькій атомній електростанції.

Про це повідомили у пресслужбі Державної інспекції ядерного врегулювання.

“Після офіційної церемонії підняття прапора МАГАТЕ над промисловим майданчиком ХАЕС на станції відбулася робоча нарада за участі представників МАГАТЕ, в.о. Голови Держатомрегулювання – Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України Олега Корікова, генерального директора ВП «ХАЕС» Андрія Козюри”,- йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в ході наради сторони висловили спільну позицію, що головними завданнями місії є збереження ядерної та радіаційної безпеки на українських ядерних об‘єктах в умовах війни, яку розпочала росія.

Окрім цього, Очільник Держатомрегулювання Олег Коріков вкотре наголосив на важливості документування усіх впливів на ядерну та радіаційну безпеку, що виникають внаслідок російської агресії.

Також у Державній інспекції ядерного регулювання України додали, що МАГАТЕ розташувало свої постійні моніторингові місії на всіх українських АЕС у відповідь на офіційний запит Уряду України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *