У Франції припинив свою діяльність прокремілівський канал RT France

Президентство RT France – французькомовного відділення телеканалу, близького до Кремля – ​​оголосило про закриття. Це оголошення було зроблено після заморожування активів компанії.

Про це проінформувало видання BFMTV.

Рахунки телеканалу заблокували 19 січня.

Зазначається, що французька філія російського каналу RT, оголосила про своє «закриття» наступного дня після заморожування її банківських рахунків.

Засуджуючи «свавільний захід» президентка та директорка каналу Ксенія Федорова, стверджує, що 123 французьких співробітники, включаючи 77 власників прескарти, «ризикують сьогодні не отримати зарплату за січень і втратять роботу за фактом принца».

“Після п’яти років зусиль влада добилася свого – закриття RT France (…) Головне управління казначейства вирішило заморозити банківські рахунки RT France, що унеможливлює продовження нашої роботи”, – заявила Федорова.

Своєю чергою, Міністерство економіки Франції пояснило, що активи мережі були заморожені внаслідок застосування останніх європейських санкцій, а не з ініціативи французької держави.

Мовлення RT France було заборонена на території Європейського Союзу ще від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Однак, пропагандистський канал продовжував створювати контент у своєму паризькому офісі, транслюючи його в ті країни, де такої заборони немає. Наприклад, франкомовні країни Африки.

Читайте також. У Празі скасували лекцію російського журналіста через його пропагандистські висловлювання

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *