Північна Корея закупила у росії коней на $600 тисяч

За імпорт чистокровних коней з росії, за останні 3 роки, влада Північної Кореї заплатила майже $600 тисяч.

Про це повідомляє видання The Times.

Зазначається, що журналісти провели аналіз супутникових світлин та прийшли до висновку, що армія Північної Кореї лише за 2022 рік побудувала 20 конюшень, ймовірно планує створити ще 5.

Журналісти сумніваються, що нові кінні загони створюються для участі в бойових діях. Однак, скакуни відіграють дуже важливу роль у культі особистості Кім Чин Ина. Державні ЗМІ Північної Кореї називають його молодим генералом та часто опубліковують фотографії на якій диктатор їздить верхи на горі Пекту.

В Північній Кореї також діє кінний центр – Миримський клуб верхової їзди. У ньому створено окрему експозицію, присвячену хобі Кім Чен Ина та задокументовано всі його поїздки верхи. Усього їх було – 386.

У жовтні 2022 року південнокорейські медіа зазначали, що Пхеньян готується відкрити нові торгові представництва по всій росії, щоб розширити імпорт енергоносіїв та борошна. За даними журналістів, Північна Корея імпортувала пшеницю з країни-агресора у серпні, а газ у жовтні в обмін на підтримку вторгнення в Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *