Окупанти відправили до москви на “лікування” 300 дітей з Луганщини та Донеччини, – ОВА

З окупованих районів Донецької і Луганської областей росіяни вивезли до Москви 300 дітей “на лікування”.

Про це повідомляє Луганська ОВА у своєму офіційному Telegram.

Тільки за даними очільників російської столиці, до Москви відправлено 300 дітей з тимчасово окупованих територій Луганщини й Донеччини: “важко уявити, скільки дітей з нашого регіону під приводом госпіталізації депортовано в інші населені пункти РФ”.

В адміністрації нагадали, що восени 2022 року виїзні бригади російських медиків проводили огляди дітей практично в кожному місті Луганщини, іноді вчителі брали кошти з дітей за отриману можливість обстеження. 300 з цих дівчат і хлопців відправили до московських медзакладів, нібито у них виявили “серйозні травми”, а лікарі на місці надали їм першу медичну допомогу.

А потім пацієнтів за допомоги спецтранспорту чи санітарної авіації доставили до москви, де вони продовжили проходити лікування та реабілітацію. До приходу окупантів діти та батьки навіть не здогадувалися про свій тяжкий стан” – йдеться в повідомленні

Також у Логанській ОВА повідомили, що тим, у кого справді тяжкий стан – відмовляють у госпіталізації. Районні та міські лікарні окупованої Луганщини приймають цивільних пацієнтів переважно амбулаторно, госпіталізувати можливості практично немає через велику кількість поранених військових з рф. Якщо є кошти – важкохворих пропонують вивезти.Зокрема, у Біловодську навіть відмовляється приїжджати швидка допомога.

А в Біловодську відмовляється виїжджати навіть «швидка допомога». Під час виклику диспетчер запитує військовий ви, чи ні і визначає – чи потрібна вам невідкладна допомога.Немає погонів – немає й виклику.” – зазначили у Луганській ОВА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *