Президентське подружжя Анджея Дуди і Агати Корнхаузер-Дуди привітали з Різдвяними святами, побажавши миру в Україні.

Президентське подружжя Анджея Дуди і Агати Корнхаузер-Дуди привітали з Різдвяними святами, побажавши миру в Україні. Привітання розмістили на сайті PREZYDENT.PL польською, українською та білоруською мовами.

Повний текст привітання українською мовою:

Вітання для Вірних

Православної Церкви,

Греко–Католицької Церкви

та інших Східних Церков у Польщі

з нагоди

Різдва Христового

та Нового Року

Високоповажне Духовенство та Шановні Вірні Православної Церкви,
Греко–Католицької Церкви та інших Східних Церков у Польщі!
Дорогі Співвітчизники та Гості з України і Білорусі!

Прийміть наші найсердечніші побажання сповненого здоров’ям і миром Різдва Христового. Прагнемо побажати всім, щоб у цей особливий час у Ваших серцях запанували справжня радість і надія. Нехай народження Христа у Вифлеємі принесе розраду та зміцнить зв’язки, що об’єднують Ваші родини, парафії та монастирські спільноти. Нехай це додасть Вам сил і допоможе подолати будь–які негаразди. Бажаємо Вам, щоб спільне, у традиційний спосіб, переживання цього Різдва зміцнило Вашу віру в перемогу добра над злом.

Різдвяне послання проголошує мир людям доброї волі. Нехай сповняється воно в усій Республіці Польща та за східним кордоном нашої Батьківщини, передусім в Україні. Нехай Боже Дитятко благословить усіх потребуючих, а також тих, хто несе допомогу жертвам війни.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинної злагоди та спокою в новому році, що розпочинається. Нехай він принесе Вам успішне здійснення всіх планів і задумів, подолання труднощів і надію на добре майбутнє.

Благословенного Різдва Христового!

Анджей Дуда

Президент Республіки Польща

Аґата Корнгаусер–Дуда

Дружина Президента РП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *