Київ став найкращим містом світу за версією Resonance

Міжнародне агентство Resonance назвало Київ найкращим містом світу 2023 року. Про це повідоляють на сайті World’s Best Cities.

Зазначається, що історична столиця України є міським маяком мужності та стійкості, які ведуть непокірну націю проти вбивчого агресора. Це, як і решта України, місце невичерпної мужності перед обличчям щоденної трагедії.

Експерти відзначили ефективну роботу метрополітену, створення нових парків у місті та оновлення рухомого складу муніципального транспорту протягом десяти останніх років.

Також про першість міста написав міський голова Києва Віталій Кличко у своєму офіційному Telegram.

“Завдяки стійкості, незламності мешканців Києва та хоробрості перед обличчям війни експерти агенції присудили столиці почесне звання «Найкращого міста 2023 року» у рейтингу «100 найкращих міст світу»” – написав Кличко

А також додав, що “Київ сьогодні — це серце Європи. Яке продовжує битися — за життя, за розвиток, за красу міста і комфорт його мешканців”.

Також до першої десятки Топ 100 найкращих міст для життя, роботи, інвестицій та подорожей увійшли Лондон, Париж, Нью-Йорк, Токіо, Дубай, Барселона, Рим, Мадрид, Сінгапур та Амстердам.

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *