У Хмельницькому відбулася чергова акція “Поверніть героїв до дому”

У місті Хмельницькому більше як пів сотні жителів вийшли на останню у 2022 році акцію задля підтримки військово-полонених під назвою “Поверніть героїв додому”.

Про це пише Суспільне Хмельницький.

Зазначається, що рівно опівдні понад пів сотні хельничан та жителів області зібралися в середмісті обласного центру на щотижневу акцію “Поверніть героїв додому”. Організаторка акції, волонтерка Леся Стебло закликала хвилиною мовчання вшанувати пам’ять загиблих.

“З 2014 року, починаючи з Майдану, починаючи з повномасштабного вторгнення. Згадаємо тих, хто загинув в Оленівці: людей сильних, людей сильної волі, сміливих, відважних, людей, які знали, чому вони пішли, заради чого. І чому сьогодні ми продовжуємо цю боротьбу? Тому що ми пам’ятаємо їхній подвиг і тому ми збираємося тут”, – каже Леся Стебло.

Організаторка також наголосила,чому саме у п’ятницю відбулася акція:

“Чому ми в п’ятницю з вами збираємось? Тому що в п’ятницю військовополонені виходили з “Азовсталі”, і п’ятниця – це трагічний день в історії України, в світовій історії, тому що ми всі бачили, який був теракт в Оленівці, і скільки загинуло наших українських громадян”

Далі учасники рушили колоною пішохідною вулицею Хмельницького. За словами Лесі Стебло, всі учасники акції – як одна родина, яка стає дедалі більшою, бо до сьогоднішньої акції долучилися й нові люди

Хода зупинилася на майданчику, де учасники акції провели мітинг.

Відео / Суспільне Хмельницький

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *