Новорічні заходи у Варшаві не проводитимуться

У Варшаві, столиці Польщі всього за кілька днів до Нового 2023 року керівництво ухвалило рішення не проводити святкові заходи у новорічну ніч. Влада ухвалила таке рішення з фінансової точки зору та недоречністю гуляння під час війни в Україні.

Відповідну заяву оприлюднила спікер мерії Варшави Моніка Бойт пишуть в TVN WARSZAVA. За словами спікерки, полякам вже не звикати проводити святкування без масштабних гулянь – раніше до цього підготовли короновірусні обмеження.

“На жаль, це вже така традиція, тому що новорічна ніч не відбулася під час пандемії. У нас енергетична криза, тому скорочення наших витрат насамперед пов’язане із розвагами”, — сказала вона.

Також Бейт уточнила, що зараз не та атмосфера, щоби організовувати такі заходи.

“В Україні, за нашим східним кордоном, йде жорстока, кривава, звіряча війна, в якій щодня гинуть люди і мирне населення. Тому це не той клімат, який спонукав би до організації таких особливих, радісних подій”, — додала вона.

Також жителів Варшави закликали не використовувати петарди, феєрверки та різноманітну піротехніку.

Окрім того, що це щоразу створює додаткові проблеми для тварин, цього року від подібних голосних звуків можуть бути вкотре травмовані й українці. Як відомо, вибухи феєрверків дуже схожі по звучанню до детонації снарядів, а чимало українських громадян, котрі втекли від війни до Польщі, мали травматичний досвід слухати прильоти.

Це стосується не лише новорічної ночі, а й інших святкових та вихідних днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *