З Латвії відправили в Україну комп’ютери для шкіл і транспортні засоби для ЗСУ

Ризька міська рада за сприяння громадської організації Biedrība «Tavi draugi» напередодні відправили в Україну комп’ютерне обладнання для шкіл.

Про це проінформувало в офіційному Facebook посольство України в Латвії.

100 комп’ютерних комплектів – персональних комп’ютерів і моніторів, а також 5 принтерів сьогодні відправляються з Риги для освітніх потреб українських дітей в містах Бородянка та Ніжин. Зазначене комп’ютерне обладнання відправляється Ризькою міською радою за сприяння латвійської громадської організації Biedrība “Tavi draugi””, – йдеться в повідомленні.

Фото: Facebook| Embassy of Ukraine in the Republic of Latvia / Посольство України в Латвії

У посольстві відзначили, що раніше цього року латвійською стороною вже відправлено більше 1000 ноутбуків для забезпечення освітніх потреб українських дітей в Чернігівській області, зокрема 468 ноутбуків відправлено латвійською компанією «Державні ліси Латвії», а також 672 нових ноутбуки відправлено латвійським благодійним фондом Ziedot.lv у співпраці з Фундацією Олени Зеленської.

Фото: Facebook| Embassy of Ukraine in the Republic of Latvia / Посольство України в Латвії

Також, посол України подякував меру міста Риги Вілнісу Кірсісу, віце-мерам Риги Едварду Ратнієксу та Лінді Озолі, а також керівництву організації “Tavi Draugi” за надану допомогу українським школам, які здійснюють освітній процес в умовах постійних російських ракетних атак, та закликав продовжувати підтримку гуманітарної ініціативи із забезпечення комп’ютерами українських шкіл.

Читайте також. Боєприпаси, антидрони, БПЛА, генератори: Литва передала Україні новий пакет військової допомоги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *