Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов’язаних, призовників та резервістів

Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов’язаних, призовників та резервістів.

Про це проінформували на офіційному сайті Міністерства оборони України.

Зазначається, що оскільки 18 травня набуває чинності оновлений Закон про мобілізацію, з цього дня і протягом 60 днів — до 16 липня включно, всі чоловіки віком 18-60 років повинні оновити свої облікові дані.

“Відзавтра всі військовозобов’язані віком 18-60 років протягом 60 днів — до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані: мобільний телефон, фактичне місце проживання та e-mail (за наявності). Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом”, – йдеться в повідомленні.

У Міноборони зазначили, що оновити дані можна будь-яким із наступних зручних для вас способів.

“Онлайн – через застосунок Резерв+. Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня. Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних”, – додали в Міноборони.

Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе.

Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.

Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.

З 18 червня у застосунку Резерв+ також з’явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Відео: YouTube| Міністерство оборони України | Як оновити дані у застосунку Резерв+ для військовозобов’язаних, призовників та резервістів

Читайте також. “Доступно!”: запустили чат-бот для пошуку безбар’єрних локацій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *