Боєприпаси, антидрони, БПЛА, генератори: Литва передала Україні новий пакет військової допомоги

17 травня Литва оголосила про новий пакет військової допомоги Україні, у який увійшли боєприпаси, антидрони, безпілотники, генератори та інше обладнання.

Про це проінформувало Міноборони Литви.

“Литва продовжує надавати безперервну військову підтримку Україні – сьогодні українській армії були передані боєприпаси калібру 5,56×45 мм, протидрони, безпілотні літальні апарати (БПЛА), генератори потужністю 100 кВт та розкладні каремати”, – йдеться в повідомленні.

Міноборони Литви також нагадало, що згідно з запитами України цього року Литва вже поставила боєприпаси калібру 155 мм, бронетранспортери M577, системи боротьби з безпілотниками, необхідне для зимового сезону обладнання та комплекти теплого одягу, боєприпаси до протитанкового гранатомета Carl Gustaf, пульт РАЙЗ-1, системи підриву, генератори, легкий штурмовик, розібраний на частини літак L-39ZA “Альбатрос” та інше забезпечення.

“Підтримка України з боку Литви є довгостроковою і вже становить мільярд євро. Литва надала Україні військову підтримку на суму близько 616 млн євро. Протягом цього року вже надано підтримку приблизно на 95 млн євро, передбачається, що така динаміка підтримки триватиме”, – резюмували у відомстві.

Читайте також. Данія реалізує один з наймасштабніших гуманітарних проєктів для підтримки українських дітей, позбавлених батьківського піклування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *