Впродовж доби 16 травня по всій Україні діятимуть графіки погодинних відключень – Укренерго

Завтра, 16 травня, з 00:00 та впродовж доби 16 травня по всій Україні для побутових та промислових споживачів будуть діяти планові обмеження – графіки погодинних відключень (ГПВ).

Про це проінформували в офіційному Facebook Укренерго.

Фото: Facebook| НЕК “Укренерго” – NPC Ukrenergo

“00:00 та впродовж доби 16 травня по всій Україні для побутових та промислових споживачів будуть діяти планові обмеження – графіки погодинних відключень (ГПВ). Це допоможе зробити контрольовані відключення більш передбачуваними для споживачів, а роботу енергосистеми більш безпечною.Диспетчерський центр «Укренерго» вже довів до обленерго ліміти споживання для кожного регіону”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що отримати інформацію про те, як саме будуть діяти обмеження споживання у вашому регіоні, можна буде в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.

“Причина обмежень – збільшення споживання електроенергії під час похолодання. Потужностей українських електростанцій недостатньо через наслідки п’яти ракетно-дронових атак, здійснених росією по українській енергосистемі з 22 березня. Обсяг обмежень розподілений рівномірно між всіма регіонами. Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується”, – додали в Укренерго.

Читайте також. Аварійні відключення світла діють в усіх регіонах – “Укренерго”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *